Το Δ.Σ. της Π.Ο.ΜΗ.Τ.Ε.Δ.Υ. στα πλαίσια της εξωστρέφειας και της καλύτερης οργάνωσης της δράσης της Ομοσπονδίας και των Πρωτοβάθμιων Συλλόγων, συνεδρίασε στην Τρίπολη την Πέμπτη 23/05/2024. Παράλληλα, σχεδόν σύσσωμο το Δ.Σ. παρέστη στις Γενικές Συνελεύσεις των πρωτοβάθμιων συλλόγων Αττικής & Νήσων, Αρκαδίας – Λακωνίας και Μεσσηνίας, με σκοπό την ενημέρωση των μελών των συλλόγων για τις διεκδικήσεις υπέρ του κλάδου μας.
Δείτε αναλυτικά:
Γενικές Συνελεύσεις Α’ βαθμιων Αττικής και Νήσων, Αρκαδίας – Λακωνίας & Μεσσηνίας & Συνεδρίαση Δ.Σ.
![](https://www.pomitedy.gr/wp-content/uploads/2024/05/δσ-840x387.png)
![](https://www.pomitedy.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΓΣ-ΑΘΗΝΑ-2-840x480.jpg)
![](https://www.pomitedy.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΓΣ-ΑΘΗΝΑ-840x480.jpg)
![](https://www.pomitedy.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΓΣ-ΤΡΙΠΟΛΗ-2-840x480.jpg)
![](https://www.pomitedy.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΓΣ-ΤΡΙΠΟΛΗ1-840x480.jpg)
![](https://www.pomitedy.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΔΗΜ-ΤΡΙΠΟΛΗ-840x480.jpg)
![](https://www.pomitedy.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΔΗΜ-ΤΡΙΠΟΛΗ-2-840x480.jpg)
![](https://www.pomitedy.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΑΝΑΠΛ-ΠΕΡΙΦ-840x480.jpg)
![](https://www.pomitedy.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240523_141649-660x365.jpg)
![](https://www.pomitedy.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΓΣ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ-2-840x480.jpg)
![](https://www.pomitedy.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΜΕ-ΔΗΜ-ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ-840x480.jpg)